Uğur Aşı Dolabı


Hızla gelişen Tıp dünyası sağlık sektöründe teknolojik yeni gelişmeler ile insanları şaşırtmaya devam ediyor. Bilim dünyası tıp,elektronik,fizik,kimya ve mühendislik alanlarında yüzlerce yeni buluş yaprak insanlığın hizmetine sunuyor. Uğur Soğutma da bu teknolojik  gelişmeler ışığında Ar-Ge sinde 2018 başı itibarı ile medikal cihaz satışı için bir çalışma başlattı.Ayrıntılar çok net  olamamakla birlikte aşı dolabı,kan dolabı,-60 derece ve -85 derece derin dondurucuları ürün gamında bulundurmak istiyor.

Aşı dolabının kısa tanımını yapacak olur isek : +2/+8 sıcaklık derecesini muhafaza edebilen aşıların güvenle depolandığı soğutuculardır.

Eskiden kullandığımız ev tipi dolaplarında yıllarca bu sıcaklıkta çalıştığını zannederek aşı dolabı olarak kullanıldığını hepimiz biliyoruz.Fakat ne zaman  Sağlık Bakanlığı tarafından aşıların ısılarının kontrolü sağlandı denetlenmesi  yapıldı o zaman işin boyutu değişti.

Sonuç olarak Uğur Soğutma'nın satışını yaptığı Aşı Dolabı adı altında soğutucu satışı bulunmamaktadır.

Uğur markası olmayan fakat yine yerli üretim aşı dolaplarını aşağıdaki web sayfamızı ziyaret ederek  inceleyebilirsiniz.


https://www.duyguticaret.com.tr/medikal-urunler/asi-saklama-dolabi/rda-serisi


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.