0212 909 44 22
Para Birimi Seçimi

 

E-Posta Hukuki Şartlar

Elektronik postalar ve beraberinde iletilen tüm bilgi, onay ve her türlü formattaki dosyalar size DT DUYGU DAY.TÜK.MAL.TİC.LTD.ŞTİ ve (“Duygu Ticaret”) tarafından aşağıdaki hüküm ve koşullara göre iletilmektedir.

1. Ekleri de dahil olmak üzere, bu e-postada yer alan bilgiler, gizlidir ve kişiye özel olabilir ve sadece gönderildiği kişi ya da kuruma ya da bu bilgileri kullanmaya ya da almaya yetkili diğer kişilere özeldir.
2. Eğer siz doğru kişi değilseniz, bu e-posta ve ekini açıklamak, kopyalamak, dağıtmak ya da içeriğine istinaden işlem yapmak tümüyle yasaktır ve kanuna aykırıdır. Bu e-postanın muhattabı siz değilseniz, bu durumu derhal gönderene haber veriniz ve e-postayı ve ekini siliniz. Aksi halde, hukuki ve cezai yollara başvurma hakkımız saklıdır.
3. Bu e-postanın ve ekinin tarafınıza yanlışlıkla iletilmiş olması yüzünden e-postanın gizli ve kişiye özel olma niteliğini kesinlikle kaybetmemektedir.
4. Uğur Soğutma, bu e-posta ve ekinde yer alan bilgilerin ya da e-postanın kendisinin usulüne göre ve/veya tam iletiminden ya da e-postanın alınmasında yaşanan herhangi bir gecikmeden sorumlu değildir.
5. DT DUYGU DAY.TÜK.MAL.TİC.LTD.ŞTİ bu e-posta ve ekinin içeriği ile ilgili olarak hiç bir hukuksal sorumluluğu kabul etmez.
6. DT DUYGU DAY.TÜK.MAL.TİC.LTD.ŞTİ, virüs filtreleme uygulamakla birlikte, e-postanın virüs içermediğini garanti ya da temin etmez.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.